SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Wycieczka hotelarzy do Torunia

W dniu 30.03.2017 uczniowie klas III i II technikum hotelarskiego, pod opieką p. Agnieszki Krzykanowskiej i p.Elżbiety Gabryszak, uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Torunia. Zgodnie z założeniami obejrzeli czterogwiazdkowe hotele: nowoczesny „Copernicus”, biznesowy „Filmar” i „Bulwar”, gdzie w zabytkowy charakter tego miejsca wkomponowana jest nowoczesna technologia z branży hotelarskiej. Była to okazja do zapoznania się nie tylko z ofertą usługową i wyposażeniem, ale również z procedurami obsługi gości hotelowych.

 Nie zabrakło czasu na odwiedzenie toruńskiego Starego Rynku.

1

2

3

4

5

6