SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

obchody dnia patronki szkoły

Dnia 30 marca 2017 r. odbyły się obchody Dnia Patronki Szkoły. W ramach uroczystości zorganizowano Quiz o Patronce Szkoły. Udział w nim wzięły klasy I i II. Pierwsze miejsce zajęła klasa I a/b, drugie miejsce II w i trzecie miejsce I w. Następnie przedstawiono montaż słowno - muzyczny przybliżający bohaterską sylwetkę patronki Genowefy Jaworskiej. Program przygotowali uczniowie klas: II w i I a/b i I w pod kierunkiem Pani Marzeny Błaszak.

 1

2

3

4

5

6

7

8

9