SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Dziecięca Fantazja z Gastronomikiem

Druga edycja koncertu Dziecięcej Fantazji z Gastronomikiem! Niezwykła inicjatywa naszej młodzieży spotkała się z fantastycznym odbiorem publiczności! Kasia Silecka wraz ze swoją niesamowitą ekipą , oczarowała przybyłe dzieci. A co się działo ? Sami sprawdźcie na zdjęciach! Wszystkim , którzy przygotowali ten spektakl serdecznie graaaatulujemy !

f2

f3

f4

f7

f9

f10