SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Wycieczka po atrakcjach turystycznych Inowrocławia

W dniu 08.03.2018 uczniowie kl. I technikum hotelarskiego, uczestniczyli w wycieczce turystycznej po Inowrocławiu. Pan Wojciech Szełęga - przewodnik turystyczny zapoznał grupę z historią oraz walorami turystycznymi naszego miasta.

1

Uczniowie mogli przekonać się jak ważną rolę pełni informacja turystyczna w obsłudze gości hotelowych. Pragniemy złożyć podziękowania panu Wojciechowi Szałędze  za ciekawą lekcję historii i profesjonalizmu.    

2

3

4 

Opiekunem wycieczki była p. Elżbieta Gabryszak

5