SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

ZSP nr 2 pączkuje dla Afryki

W czwartek 8.03 w naszej szkole została przeprowadzona akcja "Wyślij pączka do Afryki". Uczniowie oraz nauczyciele przygotowali wspaniałe ciasta i ciasteczka Do akcji przyłączyła się również cukiernia Wypieki-Domowe z Jaszczółtowa .

 

1

Ze sprzedaży ciast i ciasteczek udało się zebrać 644 zł. Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto Fundacji Kapucyni i Misje , która jest organizatorem akcji. Zostaną one przekazane na projekty realizowane w RŚA i Czadzie. Organizatorem akcji w naszej szkole jest pani Agnieszka Jastrowska.


2

3

4

6

Szczegółowy opis projektów znajduje się na stronie www.paczek.kapucyni.pl

5