SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Konkurs "Matematyczne Inspiracje" rozstrzygniety

Uczniowie naszej szkoły przygotowali na konkurs wiele prac, między innymi albumy, plakaty, wiersze, rysunki i piosenke. Wśród wyróżnionych prac znalazła się piosenka Aleksandry Ficek z klasy Ic, plakat Dominiki Jenziołczyńskiej z klasy Ic oraz wiersz i rysunek Klaudii Wesołowskiej z klasy IIIa/b. Opiekunem konkursu była Pani Agnieszka Jastrowska

 1

2