Fwstiwal nauki z ... Gastronomikiem

Gastronomik wiele może nauczyć... dziś na Festiwalu Nauki w WSG z naszych warsztatów carvingu skorzystało wielu , a pani Małgorzata Demby zdradziła niejedną tajemnicę profesjonalnego cięcia w warzywach i owocach!

Któż nie chciałby pięknie udekorować stołu na przyjęcie swoich gości? A takich umiejętności mogliście nauczyć się dziś podczas warsztatów składania serwetek prowadzonych przez Panią Dorotę Werę w WSG w ramach Festiwalu Nauki... origami- mało powiedziane zobaczcie sami!

Tajniki flambirowania i tranżerowania zdradzali w trakcie warsztatów Michał i Paweł ... to kolejny akcent naszej obecności na Festiwalu Nauki w WSG !

Wisienką na torcie był pokaz sztuki kelnerskiej przygotowany pod kierunkiem Pana Piotra Nogackiego.