SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Wręczenie certyfikatów

Sześdziesięciu uczniów  naszej szkoły otrzymało certyfikaty ukończenia kursu ,,Obsługa imprez okolicznościowych" w ramach projektu unijnego ,,Twoja wiedza, twoja przyszłość". W uroczystości wzięli udział znamienici goście: Pani Mirosława Kucol Starosta Inowrocławski, Pani Joanna Kuchta - Kierownik Biura Rozwoju i Inicjaryw Europejskich oraz Pan Robert Gołdecki - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia

 1

2

3

4