Gastronomik w kampanii edukacyjnej "Przemoc boli" organizowanej przez Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.





Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.
Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.
Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.
Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.
Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.
Gastronomik w kampanii edukacyjnej "Przemoc boli" organizowanej przez Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.




