SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

SPRZATANIE ŚWIATA

 21 września odbyła się kolejna  25 już edycja akcji „Sprzątanie świata – Polska”.  Główne przesłanie to czyste środowisko oraz człowiek przyjazny naturze i drugiemu człowiekowi. W tym roku ta najbardziej powszechna w naszym kraju, ale i na świecie  akcja dbania o środowisko  naturalne człowieka przebiegała pod hasłem – „Akcja-segregacja! 2 X więcej, 2 X czyściej”. Po raz kolejny w te działania proekologiczne chętnie włączyła  się młodzież naszej szkoły, reprezentowana przez 74 uczniów z klas III A/B, II C i I A. Uczniowie porządkowali tereny Parku Solankowego . Koordynatorami  akcji były panie Ewa Cieślak i Monika Trela.

 1

2

3