SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Sukces Piotra

Piotr Pilaczyński uczeń klasy III  A/B zajął II miejsce w konkursie literackim - Jan Paweł II -wychowawca młodzieży zorganizowanym z okazji Dnia Papieskiego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Inowrocławiu. Piotr napisał wiersz inspirowany słowami  z twórczości poetyckiej  Jana Pawła II - „ Żaden człowiek nie ma ścieżek  gotowych,  Rodzimy się jak gąszcz (…) Opiekunem  ucznia była p. Alina Wilińska-Rogalska.

mail.ovh.net

mail.ovh.net1