SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Dzień Edukacji Narodowej w Naszej Szkole

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale wszystkich pracowników oświaty. W związku z tym, iż 14 października w tym roku wypadł w niedzielę, uczniowie naszej szkoły przygotowali miłą niespodziankę już w czwartek 11 października. Tegoroczne świętowanie było dla nas wyjątkowe, ponieważ łączyło „przeszłość, teraźniejszość i przyszłość”. Jak to możliwe? Na wspólne spotkanie zaproszeni byli nie tylko pracownicy szkoły, ale także i Ci nauczyciele, którzy cieszą się już upragnioną emeryturą. A kto wie, może wśród uczniów stali także przyszli nauczyciele naszej szkoły? Historia, ta, która zresztą zapisuje się już od 120 lat, zna takie przypadki! Dzień ten był doskonałym czasem na to, aby wspólnie sobie podziękować, a także życzyć wszystkiego co najlepsze na kolejne lata pracy. Wspólne świętowanie utkwiło nam nie tylko w pamięci, ale także i w sercach. Dziękujemy zarówno uczniom jak i Radzie Rodziców, którzy byli organizatorami naszego wspólnego święta!

 1

2

3

4

51

6

7

8