SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

100 lat Niepodległej Polski

Biblioteka szkolna we współpracy z Panią Aliną Wilińską-Rogalską - nauczycielką języka polskiego przygotowała wystawę pt.,,100 lat Niepodległej Polski ".Wystawa wpisuje się w obchody 100 rocznicy niepodległości naszego kraju,które trwają w naszej szkole.Ekspozycja  cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów  , jak i nauczycieli. Materiały edukacyjne ,które zostały przedstawione podczas wystawy organizatorzy pozyskali dzięki współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej w Bydgoszczy.

 1

2

3

4