SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Otrzęsiny klas I

Wtorek 23 października był dla naszej szkoły szczególnym dniem. To właśnie wtedy klasy pierwsze przeszły swoje otrzęsiny i zostały w pełni przyjęte do społeczności uczniowskiej. Jak już jest w naszym szkolnym zwyczaju, dzień ten przygotowuje klasa, która w ubiegłym roku zwyciężyła w rywalizacji „Dnia Otrzęsin”. Taniec, konkurs wiedzy, konkurs na najdłuższy ogon czy też rywalizacje sportowe to tylko niektóre z atrakcji czekających na najmłodszych uczniów. W tym roku najlepsza okazała się klasa 1b! Wszystkim dziękujemy za wspaniałą zabawę, a klasie 2c za fantastyczną organizację.

 1

2

3