SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Narodowe śpiewanie hymnu

Piątek godzina 11:11. Wzięliśmy udział w historycznym wydarzeniu – narodowym śpiewaniu hymnu państwowego. Nastrój w szkole był bardzo uroczysty. Po wprowadzeniu sztandaru, zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego”, którego słowa brzmiały dzisiaj szczególnie uroczyście. Po przejętych twarzach uczniów widać było, że wszyscy potraktowali zadanie z powagą.

 1

2

3

4