SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Krzyżówka z okazji 120-lecia „Gastronomika”

Ułożenie krzyżówki z okazji 120-lecia „Gastronomika” okazało się, nie lada wyzwaniem dla naszych uczniów. Nie było trudne zadanie , ponieważ  120 słów o szkole ( naszej szkole) ułożonych w krzyżówkę w języku angielskim nie powinno sprawiać problemów, gdyż uczniowie  poznają  słownictwo związane ze szkołą, nauką, uczeniem się na lekcjach języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym, przygotowując się do matury.
Mimo że do rywalizacji przystąpiło niewielu uczniów,  to ci najbardziej pilni i  wytrwali w nauce  języka angielskiego  i języka angielskiego zawodowego wykazali się dużymi umiejętnościami.


Pięknie udowodniła nam to uczennica klasy III a/b Jagoda Przybylska, której konkursowa krzyżówka okazała się najlepszą merytorycznie, graficznie i estetycznie wykonaną pracą, która wzbudziła zachwyt nie tylko koleżanek i kolegów, ale także grona pedagogicznego.  Wszyscy podziwialiśmy  pomysłowość, oryginalność, zaangażowanie i wysiłek Jagody.
Konkurs na krzyżówkę z okazji 120-lecia „Gastronimika” z  pewnością to był dobry sposób  nie tylko na poznanie i utrwalenie słownictwa w języku angielskim, ale  przedstawienie życie naszej szkoły w oryginalny i niekonwencjonalny sposób.
Pomysłodawcą i organizatorem konkursu była Pani Vita Mikołajewska nauczyciel  języka angielskiego.