SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Catering dietetyczny

W naszej szkole od pazdziernika 2019 realizowany jest kolejny projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej. Dzięki zaangażowaniu Starostwa Powiatowego mamy możliwość rozwijać i pogłębiać wiedzę i umiejętności uczniów z zakresu Cateringu dietetycznego w ramach projektu pn. ,, Twoja wiedza- Twoja przyszłość III".

3

Uczniowie pod okiem wykwalifikowanego dietetyka poznają tajniki żywienia osób z cukrzycą, celiakią oraz z otyłością a także przyrządzają pyszne dania , które chorzy na pewno chętnie włączą do swojego menu. Zobaczcie sami!

2

4