SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Gastronomik promuje zdrowy styl życia

W związku z udziałem reprezentantki naszej szkoły w okręgowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, której organizatorem jest Polski Czerwony Krzyż , został zrealizowany projekt społeczny promujący aktywny styl życia.


W ramach tego projektu uczennica klasy II C Hania Zielińska zachęciła grupę swoich koleżanek i kolegów do wzięcia udziału w projekcie dotyczącym aktywności fizycznej tj. w zajęciach nauki tańca „belgijka” na świeżym powietrzu.

 1

2

3