SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Wystawa poświęcona patronce szkoły

W dniach od 01.03-06.03.2017 r. w bibliotece szkolnej była prezentowana wystawa poświęcona życiu i działalności patronki naszej szkoły Genowefy Jaworskiej. Na wystawie eksponowano zdjęcia pozyskane z prywatnych zbiorów rodziny Genowefy Jaworskiej przedstawiające naszą patronkę ,jak również jej najbliższą rodzinę - rodziców, siostry, braci oraz przyjaciół. Prezentowano także oryginalne koperty zaadresowane na nazwisko Genowefy Jaworskiej oraz publikacje prasowe związane z historią naszej szkoły i nadaniem jej imienia Genowefy Jaworskiej. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowanie wśród uczniów. Na zdjęciach uczennice z klasy I c podczas oglądania wystawy.

Zdjcie0270