SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

"Dzień Talentów" w Pakości

W ubiegły wtorek młodzież naszej szkoły gościła w Gimnazjum w Pakości. Zaprezentowaliśmy ofertę edukacyjną na rok 2017/2018. Była to też okazja do zorganizowania warsztatów dla gimnazjalistów o tematyce kulinarnej, hotelarskiej, fryzjerskiej i zakresu obsługi konsumenta. Dziękujemy młodzieży gimnazjum za liczny udział w warsztatach i zapraszamy do NASZEJ SZKOŁY.

 

aaDSC 0650

DSC 0671

DSC 0672

12

DSC 0633

a1

a2

a3