Halowe Mistrzostwa Piłki Nożnej

Początek tygodnia (to jest 20 02 2017) w naszej szkole rozpoczęliśmy od rywalizacji dziewcząt w Halowych Mistrzostwach Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Inowrocławskiego. Mecze rozegrane zostały w dwóch grupach grupa A: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, Liceum Kruszwica, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kruszwica, Kościelec. Grupa B: Ekonom, Kasprowicz, Liceum im M. Konopnickiej, III LO. Pierwszy mecz dziewczęta zremisowały z drużyną Liceum z Kruszwicy 1:1, bramkę dla naszego zespołu strzeliła Agnieszka Rose z klasy II AB ...

Drugi mecz po zaciętej walce zakończył się wynikiem 0:0 ,a przeciwnikiem GASTRONOMIKA była szkoła z Kościelca. Dzięki ofiarnej postawie oraz bardzo dobrej obronie Karoliny Humaj która pewnie stoi w naszej bramce, drużyna nie straciła gola po rzucie karnym dla zawodniczek z przeciwnej drużyny.

figu2

Niestety ostatni mecz pomimo zaciętej walki zawodniczki GASTRONOMIKA przegrały z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych z Kruszwicy 1:0 przez co nie zakwalifikowały się do rundy finałowej.

figu