Projekt Portugalia 1

Nr projektu: 2022-1-PL01-KA122-VET-000069183

Tytuł : Portugalia - zagraniczne praktyki naszą inwestycją w przyszłość

Program  Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach Programu Fundusze Społeczne dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027,

Konkurs : 2022

Projekt : „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia  zawodowego".

W tym roku szkolnym w maju 2024 r. 30 uczniów naszej szkoły wyjedzie na praktyki zagraniczne, tym razem do Faro w Portugalii.

Nasz projekt jest całkowicie finansowany z funduszy UE.

Cele:

1. Zdobycie przez uczniów naszej szkoły doświadczenia zawodowego za granicą
  2. Podwyższenie umiejętności językowych uczniów, a tym samym – podniesienie znacząco ich szans na dobre zatrudnienie po zakończeniu edukacji.
  1. Wzrost rozwoju osobistego uczniów, ich poczucia własnej wartości i kompetencji społecznych
  2. Zwiększenie świadomości międzykulturowej.
  3. Motywacja do dalszej nauki i udziału w szkoleniach po odbyciu mobilności zagranicznej.
  4. Realizacja Programu FERS będzie fantastyczną promocją naszej szkoły w regionie.

Do pobrania:

Regulamin Naboru