SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Jesteśmy wicemistrzami rejonu w Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy.

  Dnia 21 kwietnia w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego odbyły się XXV Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:Jagoda Zbijewska, Hanna Zielińska, Weronika Pacholska, Daria Jędrzejewska i Sylwia Pałyga. Dziewczyny były o krok od zwycięstwa.Po zaciętej rywalizacji ostatecznie  zajęły II miejsce. Opikunem drużyny była pani Monika Trela. 

 image1

image3