SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dnia 29.11.2017 klasa I a/b udała się na wycieczkę do Warszawy do Telewizji Polskiej na nagranie programu rozrywkowego „ Koło Fortuny”. Nasza klasa była z wychowawczynią, p. Honoratą Zűger, która była inicjatorem i organizatorem  całej wyprawy do stolicy do TVP 2.Opiekunami byli p. Sławomir Doliński oraz p. Łukasz  Sochowski, koordynator ds. animacji publiczności.

1

Wyjechaliśmy autokarem  spod szkoły ba…ardzo wcześnie, tj. o g. 4.30. Dołączyło do nas kilka osób z kl. III a ( hotelarz ) i 2 osoby z kl. II ZG ( Kasia i Jakub ).W Telewizji mogliśmy zobaczyć  studio nagraniowe i telewizyjne, makijaż sceniczny , pracę operatorów, prowadzących itp.… Byliśmy publicznością. Animator przygotował nas najpierw do udziału w programie, tzn. nauczył, jak mamy się zachowywać, co mówić i w jaki sposób dopingować uczestników gry. To była dobra integracja dla całej naszej grupy.  Nagrane 5 emisji programu będziemy mogli oglądać na początku Nowego Roku 2018. Mieliśmy kilka krótkich przerw i długą na obiad. Cały dzień spędziliśmy w telewizji. Spotkaliśmy aktorów, robiliśmy zdjęcia.

Po zakończeniu programu poprosiliśmy o autograf prowadzącego piosenkarza, Rafała Brzozowskiego i  wspólne zdjęcia, które możecie obejrzeć.

Wracaliśmy do domu późną nocą zmęczeni, ale zadowoleni z wyjazdu, bo to trzeba samemu przeżyć, zobaczyć, posłuchać…