SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Najlepsza uczennica z języka niemieckiego w nagrodę w Niemczech

Weronika Matuszak z kl. II szkoły branżowej była na 5- dniowej wycieczce w Niemczech, organizowanej przez nauczyciela j. niemieckiego, p. Honoratę Zűger. Wyjazd odbył się w dn. 11-15.07.2018 do partnerskiego miasta Inowrocławia, tj. Bad Oeynhausen.  Weronika  mogła tam skonfrontować znajomość języka obcego w praktyce. W ramach wycieczki było zwiedzanie zabytkowego miasta Celle, wieczór integracyjny z  rodzinami niemieckimi  czy wizyta oficjalna u burmistrza miasta. Pobyt na długo pozostanie w pamięci…

 1

2

3

4

5

6

8

9