SZKOŁA JEST ... FAJNA

Nauka może być przyjemna. Staramy się aby w naszej szkole właśnie tak było.

ROZWIJAJ PASJE

 

Rozwijaj i pielęgnuj swoje zainteresowania.

Oferta zajęć pozalekcyjnych pozwala w ciekawy sposób spędzić wolny czas.

ATRAKCYJNE PROFILE

 

Wybierz naukę na jednym z wielu atrakcyjnych kierunków.

Program zajęć jest konsultowany z przyszłymi pracodawcami, to gwarancja wysokich kompetencji zawodowych.

Młodzi dla Niepodległej

Dziś delegacja uczniów z naszej szkoły udała się do bazy edukacyjnej Rysiówka na płw. Potrzymiech, gdzie wspólnie z młodzieżą naszego powiatu świętowali 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. Po wysłuchaniu wykładu o czasach zaborów i drodze do wolności, uczniowie na pamiątkę wydarzeń 1918 roku, posadzili żywy pomnik w postaci dębu (nasz dąb czwarty w lewej alei). Po oficjalnych uroczystościach odbyła się wspólna integracja przy ognisku. Inicjatorami akcji "Młodzi dla Niepodległej" są uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Inowrocławiu.

 st

start

2

3

4