Pierwsza edycja ,,Grillowania z Gastronomikiem 2016”

Pierwsza edycja ,,Grillowania z Gastronomikiem 2016” za nami. W tym czasie odwiedziło nas prawie 300 gimnazjalistów! Dziękujemy im za wspólną zabawę , a Ci których tu zabrakło , niech żałują, bo działo się naprawdę wiele. Na boisku szkolnym odbywały się zawody sportowe w piłce nożnej chłopców. Walka była naprawdę emocjonująca , było na co popatrzeć.

Ostatecznie pierwsze miejsce i puchar dyrektora szkoły ZSP nr 2 wywalczyli uczniowie Gimnazjum nr . Serdecznie gratulujemy sukcesu!

DSC 6464

W szkole można było skosztować świeżej szarlotki oraz poobserwować produkcję ciasteczek: ,,wykręcanych” ciastek przez maszynkę , kocich oczek z powidłami oraz jabłuszek w szlafroczkach, brzmi apetycznie? A smakowało jeszcze lepiej, a to już opinie naszych licznych gości.

Dla odmiany w pracowniach fryzjerskich nasze uczennice tworzyły przepiękne fryzury na głowach gimnazjalistek, a w pracowni kosmetycznej malowały niezwykłe zdobienia na ich paznokciach.

DSC 6516

Na placu przed szkołą zabawa pełną parą. Smakowite potrawy z grilla sporządzane przez naszych uczniów pod czujnym okiem absolwenta naszej szkoły, szefa kuchni restauracji 3V6 Hotelu City z Bydgoszczy pana Dariusza Gwiazdy cieszyły się niezwykłym powodzeniem. Ponad 400 porcji kiełbaski, karkówki, skrzydełek i piersi z kurczaka rozeszło się w błyskawicznym tempie, widocznie smakowało, na zdrowie zatem!

DSC 6434

Spożyte kalorie doskonale spalały się podczas wspólnego tańca zumby oraz skocznej,, belgijki”. Wiktor i Michał uczniowie klas gastronomicznych ujawnili niezwykłe talenty podczas niesamowitego pokazu Capoeiry. Pomimo chłodu atmosfera była naprawdę gorąca, jednak orzeźwiały nas drinki bezalkoholowe serwowane przez uczniów klas gastronomicznych.

DSC 6927

DSC 6264

W samo południe największa niespodzianka- eksplozja kolorów! W górę poszybowały barwne proszki i osiadły na naszych buźkach, zresztą bardzo zadowolonych. Bawiliśmy się dalej przy pięknych interpretacjach znanych przebojów zespołu Zonirr prowadzonego prze pana Krzysztofa Kosińskiego, który wraz ze swoimi wychowankami zaszczycił nas swoją obecnością, za co bardzo dziękujemy!

DSC 7178

DSC 7180

DSC 7370

DSC 7313

DSC 7343

Dziękujemy również naszemu sponsorowi firmie Viando, która pomogła nam wykarmić licznie przybyłych gimnazjalistów.

Drodzy gimnazjaliści już za rok kolejne grillowanie i festiwal kolorów w Gastronomiku , które możecie spędzić z nami już jako nasi uczniowie. Zapraszamy do naszej szkoły , mamy bogatą ofertę edukacyjną na nowy rok szkolny 2016/2017.

DSC 7609